1. Jak postępować podczas wejścia na imprezę sportową, gdzie wymagana jest Mobilna Karta Kibica ?

Odp. 1. Dla sprawności wywołania Mobilnej Karty Kibica, należy przed uruchomieniem Mobilnej Karty Kibica w MyWallet wyłączyć transmisję danych i dostęp do sieci WiFi. Po przejsciu bramek kontrolnych i poprawnej weryfikacji, można włączyć ponownie transmisję danych i/lub WiFi.

 
 

2. Jak wymienić plastikową Kartę Kibica na mobilną w telefonie NFC z usługą MyWallet?

Odp. 2. Jeśli posiadasz już plastikową Kartę Kibica Legii Warszawa zarejestruj się na portalu http://www.4tap.pl/legia i sprawdź czy Twój telefon NFC i karta SIM spełniają warunki aktywacji Mobilnej Karty Kibica. Po potwierdzeniu możliwości aktywacji Mobilnej Karty Kibica na Twoim telefonie NFC z usługą MyWallet, dokończ rejestrację, wypełniając niezbędne dane oraz zatwierdzając załączone regulaminy. Po zakończeniu rejestracji w Twojej aplikacji MyWallet pojawi się widget  „Mobilnej Karty Kibica Legii”. Widget nie zawiera Twoich danych osobowych – w miejscu zdjęcia znajduje się informacja o konieczności pełnej aktywacji Mobilnej Karty w Punkcie Obsługi Kibica (POK). Wydrukuj Wniosek i udaj się do POK w Warszawie przy ulicy Łazienkowskiej 3. W obecności pracownika POK podpisz Wniosek i dokonaj opłaty za kartę zgodnie z cennikiem (jeśli posiadasz Nową Mistrzowską kartę Kibica wydaną po 6 września 2013 r. nie ponieszesz żadnej opłaty). Pracownik dokona rejestracji i dezaktywuje plastikową Kartę Kibica, a w Twoim telefonie z usługą MyWallet pojawi się Mobilna Karta Kibica Legii Warszawa ze wszystkimi wymaganymi danymi osobowymi (imię, nazwisko, nr Karty Kibica, data ważności i zdjęcie). W tym momencie operacja została zakończona – Twoja Mobilna Karta Kibica będzie aktywna.

 

3. Jak otrzymać mobilną Kartę Kibica Legii Warszawa?

Odp.3. Jeśli nie posiadasz jeszcze Karty Kibica Legii Warszawa zarejestruj się na portalu http://www.4tap.pl/legia i sprawdź czy Twój telefon NFC i karta SIM spełniają warunki aktywacji Mobilnej Karty Kibica. Po potwierdzeniu możliwości aktywacji Mobilnej Karty Kibica na Twoim telefonie NFC w aplikacji MyWallet, dokończ rejestrację, wypełniając niezbędne dane oraz zatwierdzając załączone regulaminy. Po zakończeniu rejestracji na Twoim telefonie NFC w aplikacji MyWallet pojawi się widget  „Mobilnej Karty Kibica Legii”. Widget nie zawiera Twoich danych osobowych – w miejscu zdjęcia znajduje się informacja o konieczności pełnej aktywacji Mobilnej Karty w Punkcie Obsługi Kibica (POK). Wydrukuj Wniosek i udaj się do POK w Warszawie przy ulicy Łazienkowskiej 3. W obecności pracownika POK podpisz Wniosek i dokonaj opłaty za kartę zgodnie z cennikiem. Pracownik dokona rejestracji po czym na Twoim telefonie NFC w aplikacji MyWallet pojawi się Mobilna Karta Kibica Legii Warszawa ze wszystkimi wymaganymi danymi osobowymi (imię, nazwisko, nr Karty Kibica, data ważności i zdjęcie). W tym momencie operacja została zakończona – Twoja Mobilna Karta Kibica będzie aktywna.

 

4. Jak mogę sprawdzić czy mój telefon i karta SIM spełniają warunki potrzebne do aktywacji Mobilnej Karty Kibica ?

Odp.4. Sprawdzenie telefonu NFC i karty SIM pod kątem aktywacji Mobilnej Karty Kibica można sprawdzić w następujący sposób:

    rejestrując się na stronie www.4tap.pl/legia,
    odwiedzając stronę http://www.t-mobile.pl/pl/mywallet,
    w Punkcie Obsługi Kibica podając nr telefonu,
    wysyłając sms na numer 8011 o treści S.

Mobilna Karta Kibica Legii Warszawa w MyWallet jest dostępna wyłącznie w sieci T-Mobile.

 

5. Jakie telefony obsługują usługę Mobilnej Karty Kibica Legii Warszawa w MyWallet?

Odp.5. Zapoznaj się z aktualną ofertą T-Mobile lub odwiedź stronę http://www.t-mobile.pl/pl/mywallet.

1.    HTC One
2.    NOKIA 603
3.    NOKIA 808 Pure View
4.    Samsung Galaxy Note II
5.    Samsung Galaxy S III
6.    Samsung Galaxy S III mini
7.    Samsung Galaxy S IV
8.    Samsung Galaxy Young
9.    Sony Xperia L
10.  Sony Xperia M
11.  Sony Xperia S
12.  Sony Xperia SP
13.  Sony Xperia T
14.  Sony Xperia Z
15.  Sony Xperia Z1

Ta strona używa plików cookie, w celu lepszego dopasowania do potrzeb użytkowników Zapoznaj się z naszą Polityka prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information